m

This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

Call us on +651 464 033 04

531 West Avenue, NY

Mon - Sat 8 AM - 8 PM

بالا
m

مشخصات فنی

  |  مشخصات فنی

کلیه محصولات از جنس بتن مسلح خودرنگ با عیار 400 کیلوگرم سیمان در متر مکعب بتن میباشند. ترکیبات شامل سنگ شکسته ساختمانی سرت شده و سیمان سفید به همراه رنگ فراوری شده معدنی هم خانواده سنگدانه مصرفی به همراه آب می باشد. کلیه قطعات با شبکه میل گرد آجدار نمره 8 مسلح می باشند. کل حجم قطعات در همه جهات کاملا همگن و یکنواخت است وبافت و رنگ و دانه بندی در تمام ضخامت قطعات یکسان می باشد.

پس از عمل آوری ، سطوح نمایان سندبلاست وبه روی آن فیلم شفاف اپوکسی _پلی یورتان اجرا می گردد که سه جزیی بوده و پس از خشک شدن باعث می گردد که این مبلمان کاملا ضد شوره ، ضد لکه ، ضد خزه و کپک و مهم تر از همه دارای مقاومت بسیار بالا در مقابل هوازدگی و خوردگی در محیط های مرطوب و اسیدی باشد.سطوح ضد شعارنویسی وقابل شستشو با هرنوع حلال و شوینده و سفید کننده و غیره می باشند .

تراکم و مقاومت سایشی بالا و وزن مخصوص 2.7  از دیگر مشخصات این محصولات می باشد.

توزیع  دانه بندی درقطعات افقی و عمودی کاملا یک نواخت می باشد.

یک پارچه بودن محصولات باعث میشود تا مانند مبلمان منزل فقط در محل استفاده چیده شود که باعث حذف هزینه نصب و سرعت بسیار بالای تجهیز پروژه با این نوع از مبلمان شهری می گردد.

در روی چمن ، ماسه ، خاک طبیعی و یا پیاده رو و هرنوعی از کفسازی به راحتی قرار می گیرد و نیاز به هیچ نوع زیرسازی خاصی ندارد. بدلیل وزن مخصوص بالا این محصولات خود ایستا ( FREE STANDING ) هستند و هیچ نیازی به نصب ندارند.

کلیه محصولات مدولار ( تکرار شونده در کنار هم ) می باشند و می توان ترکیبات جالبی بسته به کاربرد و فضا پیشنهاد نمود.

بسته به نظر شما که دوست ما هستید ، می توان در محصولات انواع لوازم روشنایی و اسپیکر و باطری خورشیدی و خروجی USB یا هر مورد دیگری مانند صفحه شطرنج معرق از جنس سنگ ، تعبیه نمود.

در ساخت این محصولات هیچ نوعی از مواد شیمیایی و الیاف حتی از نوع پلی پروپیلن به کار نرفته است ، دوست دار طبیعت و انسان و از محصولات گروه “سبز ” می باشند.

از نظر دوام سازه ای و در عین حال حفظ کیفیت و زیبایی و عدم رنگ پریدگی ( به دلیل عدم استفاده از پیگمنت شیمیایی ) دارای طول عمر بسیار بالا می باشند ، به اندازه عمر ساختمانی که کنار آن قرار می گیرند. تثبیت رنگ المانها در حد 5% و به اندازه تثبیت رنگ نمای ساختمانهای با نمای سنگ طبیعی می باشد.